Кошик
156 відгуків

Інтернет-магазин обладнання та інструменту "Чупі"

+380986565519
+380
98
656-55-19
+380
44
592-21-62
+380
63
416-72-93

Інтернет-магазин обладнання та інструменту "Чупі"

Вітаємо Вас в інтернет-магазині обладнання ті інструменту «ЧУПІ». Наша компанія працює на українському ринку з 2006-го року, та займається поставками наступних товарів:

-          Обладнання для автосервісів та СТО;

-          Компресори та компресорні комплектуючі і запчастини;

-          Пневматичний інструмент;

-          Електроінструменти;

-          Ручний, автомобільний інструмент;

-          Садова техніка;

-          Бензинові та дизельні генератори;

-          Техніка для дому.

Наш інтернет магазин (ТОВ «Спектр Інтер Груп») має власний виставковий зал площею 100 м2 у Києві. Тут представлене гідравлічне обладнання (преси, крани, трансмісійні стійки); пневматичний інструмент (гайковерти, шліфмашини, пістолети для заклепок); універсальні набори інструментів; електроінструмент тощо.

Наша фірма має також свій сервіс. Ми ремонтуємо обладнання та інструмент, робимо монтаж та пуско-наладочні роботи, продаємо окремо запчастини. Найбільш широко у нас представлені запчастини для компресорів, автомобільних підйомників та шиномонтажного обладнання.

Ми працюємо по безготівковому розрахунку з комерційними фірмами та держустановами. У списку наших клієнтів Нацполіція, Київський метрополітен, багато вищих навчальних закладів, військові частини ті інші.

Наша команда щодня намагається представити кращу якість обслуговування та сервіс. Ми працюємо з практично всіма перевізниками по Україні: Нова Пошта, ІнТайм, САТ, Делівері, тому товари доставляються швидко та надійно.

Групи товарів та послуг

Вітрина

Новини